کلینیک مگنت تراپی در تهران
فهرست مطالب

در این مقاله می خواهیم موضوع کلینیک مگنت تراپی در تهران را بررسی نماییم. با ما بمانید.

حتما هنگامی‌که به این مطلب دسترسی دارید، شما یکی از افرادی هستید که نیاز به دریافت خدمات از کلینیک مگنت تراپی در تهران دارید. پس مبحث خوبی را برای نیاز خود انتخاب کرده‌اید. زیرا تلاش ما این است تا در رابطه با خصوصیات و ویژگی‌های یک کلینیک مگنت تراپی در تهران برای شما اطلاعاتی داشته باشیم.

کلینیک مگنت تراپی در تهران
کلینیک مگنت تراپی در تهران

کلینیک فیزیوتراپی معینی در تلاش است با ارائه خدمات درمانی از جمله درمان ضایعات ارتوپدی ، نورولوژی ، روماتولوژی ، درمان آسیب های ورزشی ، سوزن درمانی و درمان های دستی و taping با بهترین متد های درمانی و تجهیزات پیشرفته نقش موثری در بهبود بیماران محترم داشته باشد.

دردهای بسیاری در نواحی مختلف بدن افراد اتفاق می‌افتد که امکان دارد راه‌حل‌های مختلفی برای برطرف نمودن این دردها کارساز باشد. با توجه به این ‌که علم امروز پیشرفت بسیار زیادی کرده ‌است، پزشکان استفاده از راهکار مگنت تراپی را برای انواع دردهای موجود در نواحی مختلف بدن مناسب می‌داند.

یکی از انواع فعالیت‌های فیزیوتراپی، مگنت تراپی می‌باشد

یکی از انواع فعالیت‌های فیزیوتراپی، مگنت تراپی می‌باشد که امکان دارد در ناحیه‌های مختلف بدن براساس دردهای به وجودآمده، انجام بگیرد.

شرایط انجام مگنت تراپی با استفاده از میدان مغناطیسی بسیار پایینی است که می‌تواند تاثیرگذاری بالایی روی ناحیه‌های آسیب ‌دیده داشته باشد. به ‌عنوان نمونه درد در ناحیه کمر با استفاده از مگنت تراپی که دارای میدان مغناطیسی با فرکانس اندک می‌باشد، برطرف خواهد شد.

پس با استفاده از راهکار مگنت تراپی می‌توان بسیاری از بیماری‌های مختلف را درمان کرد و اهمیت این‌ موضوع توانسته در علم پزشکی بسیار بالا باشد.

به خصوص آسیب‌هایی که در بخش عضلات عصبی بدن اتفاق می‌افتد با استفاده از راهکار مگنت تراپی که به ‌عنوان شاخه اصلی فیزیوتراپی شناخته می‌شود، برطرف خواهد شد و دیگر نیاز به استفاده از داروهای مداوم نمی‌باشد. باید بدانید که استفاده از این راهکار بدون هیچ عوارضی به بیماران توصیه می‌گردد.

پس اگر نیازمند دریافت این نوع خدمات هستید، باید از بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران بهره‌ی کافی را ببرید. ما می‌توانیم نام کلینیک فیزیوتراپی دکتر معینی را به‌ عنوان یک کلینیک حرفه‌ای در زمینه مگنت تراپی برای شما ذکر کنیم تا بتوانید خدمات لازم را از آن بگیرید. اما در ادامه این مبحث با ما باشید تا اطلاعات گسترده‌تری از این‌ موضوع برای شما فراهم کنیم.

سرتیتر هایی که قصد داریم در ادامه این مبحث به آن‌ها بپردازیم عبارتند از:

شناخت شما از مگنت تراپی چیست؟

درک درست از ابزار درمانی مگنت تراپی

متد درمانی مگنت تراپی چه تأثیری روی گردش خون خواهد داشت؟

آشنایی با مغناطیس

تاریخچه استفاده از راهکار درمانی مگنت تراپی از چه زمانی است؟

در چه مواردی می‌توان کاربرد اصلی مگنت تراپی را مشاهده کرد؟

فعالیت اصلی مگنت تراپی در بدن چگونه اتفاق می‌افتد؟

اهمیت وجود میدان‌های مغناطیسی در بدن

مگنت تراپی چگونه می‌تواند در تعادل هورمونی تغییراتی به وجود بیاورد؟

مگنت تراپی راهکاری برای تغییر در تعادل الکترومغناطیسی

رفع عوارض درد مفاصل براثر مگنت تراپی

استفاده کردن از مگنت تراپی برای درد مفاصل چه مزایایی را برای بیماران دارد؟

التهابات موجود در نواحی مختلف بدن چگونه براثر مگنت تراپی از بین خواهد رفت؟

فرآیند استفاده از مگنت تراپی برای نواحی مختلف

عدم استفاده از مگنت تراپی برای افراد

آیا استفاده از مگنت تراپی راهکاری ایمن برای درمان‌ها می‌باشد؟

مراعات کردن برای استفاده از مگنت تراپی

نتیجه گیری

 

شناخت شما از مگنت تراپی چیست؟

همه ما از ین موضوع آگاهی داریم که در سلول‌ها و سیستم‌های کلوئیدی بدن، یون‌های بسیاری وجود دارد که امکان دارد، نیروهای مغناطیسی روی آن‌ها تاثیرگذار باشند و بتواند آن را دچار تغییر و تحول کند. با استفاده از مگنت تراپی، پالس‌های مغناطیسی به بافت‌های گوناگون بدن می‌رسد و به دلیل قدرت پایین این جریان الکتریکی، سلول‌هایی که در معرض این میدان مغناطیسی قرار می گیرند، فعال می شوند.

شناخت شما از مگنت تراپی چیست؟
شناخت شما از مگنت تراپی چیست؟

اما نباید این نکته را فراموش کنید که سلول‌های بیماری که در بدن افراد وجود دارد، سطح پتانسیل متفاوت‌تری را به نسبت سلول‌های سالم دارند. پس در کل برای این ‌که سلامت عمومی بدن حفظ گردد، نیاز است از انرژی طبیعی مغناطیسی استفاده شود و این‌ موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

استفاده از مگنت تراپی در نواحی مختلف می‌تواند این شرایط بدن افراد را به ‌همراه داشته باشد

پس استفاده از مگنت تراپی در نواحی مختلف می‌تواند این شرایط بدن افراد را به ‌همراه داشته باشد. تمامی افراد به‌ صورت نامرئی انرژی‌های فیزیکی بسیاری را در اطراف خود دارند که وجود آن‌ها با نام انرژی بیو مغناطیس شناخته می‌شود

و اگر افراد آگاهی کافی از وجود این انرژی‌ها داشته باشند، از شنیدن این ‌موضوع متعجب نمی‌شوند و می‌دانند که به بدن هر فردی می‌تواند ویژگی‌های خاصی را بر اساس میدان‌های انرژی طبیعی به وجود بیاورد و بتواند از طریق آن‌ها تاثیر مثبتی بگیرد.

در ۱۰ سال اخیر، گسترش مگنت تراپی با استقبال بسیاری از افراد رو به ‌رو شده ‌است و این استقبال به‌ حدی بالا بوده که افراد توانسته‌اند نتایج رضایت ‌بخشی از این راهکار مفید بگیرند که توانسته به‌ عنوان یک راهکار درمانی در سرتاسر جهان شناخته شود.

با توجه به این‌ که پیشرفت صنعت در کشورهای توسعه ‌یافته هر روز اتفاق می‌افتد، بیمارانی که در کلینیک فیزیوتراپی دکتر معینی توانسته‌اند از طریق راهکار مگنت تراپی مشکلات خود را برطرف کنند، رضایت کافی داشته‌اند.

دلیل اصلی رضایت آن‌ها این است که وجود مگنت تراپی باعث به وجود آمدن هیچ‌گونه عارضه جانبی نخواهد شد و می‌تواند درد در ناحیه‌های مختلف همانند کمر، گردن و دیگر موارد را برطرف سازد و یکی از شاخه‌های اصلی فیزیوتراپی شناخته می‌شود.

استفاده از مگنت تراپی در نواحی مختلف می‌تواند این شرایط بدن افراد را به ‌همراه داشته باشد
استفاده از مگنت تراپی در نواحی مختلف می‌تواند این شرایط بدن افراد را به ‌همراه داشته باشد

درک درست از ابزار درمانی مگنت تراپی

در کل اگر بخواهیم یک شناخت کلی از ابزار درمانی مگنت تراپی برای شما داشته ‌باشیم، باید بگوییم که این راهکار از طریق نیروهای مغناطیسی به بخش‌های داخلی کانال‌ها و مفاهیم منافذ بدن دسترسی پیدا می‌کند که اصطلاحاً با نام مگنت تراپی در بین عموم شناخته می‌شود.

تنظیم عملکردهای فیزیولوژیکی بدن از طریق راهکار مگنت تراپی امکانپذیر می‌باشد. نظریه دانشمندان برای این راهکار درمانی این است که استفاده از نیروی مغناطیسی در جریان خون می‌تواند باعث شکل‌گیری تغییراتی شود که این خاصیت درمانی برای نواحی مختلف بدن مفید می‌باشد.

عملکرد مگنت تراپی در گذشته نیز در دسترس بوده ‌است، اما امکان دارد پزشکان آن را با راهکار درمانی مغناطیس درمانی بشناسند.

پیشنهاد می کنیم از پست مگنت تراپی دیسک گردن دیدن کنید.

در درمان فیزیوتراپی ها کمک بسیاری خواهد کرد

در کل اگر بخواهیم از هدف اصلی این راهکار مفید بگوییم، در درمان فیزیوتراپی ها کمک بسیاری خواهد کرد و برای اندام‌های آسیب ‌دیده همانند سیستم اسکلتی، اندام‌های عضلانی و اندام‌های عصبی کمک بسیاری می‌کند و می‌تواند سرعت بالاتری از درمان را برای بیماران فراهم کند.

این راهکار، غیر تهاجمی شناخته می‌شود و تمامی پزشکان حیطه فیزیوتراپی استفاده از این عملکرد را به‌ عنوان یک روش تاثیرگذار می‌دانند. اما اگر بتوانید آن را در بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران انجام بدهید، نتیجه آن دو چندان خواهد شد. ما می‌توانیم کلینیک فیزیوتراپی دکتر معینی را یک مرکز مناسب برای درمان با مگنت تراپی معرفی کنیم.

به دلیل این ‌که مگنت تراپی نه‌ تنها برای تسکین دردهای کمر و گردن مناسب می‌باشد، بلکه برای افرادی که بافت‌های آن‌ها آسیب‌ دیده است، مناسب است و باعث ترمیم و بازسازی می‌گردد. امواجی که از طریق میدان‌های مغناطیسی روی بافت‌های آسیب‌ دیده بدن وارد می‌شود، می‌تواند دوره نقاهت افراد را کمتر کند و بهبودی افراد با سرعت بالاتری صورت می‌گیرد.

با توجه به این‌ که بخش‌های مختلف الکترومغناطیسی در بدن انسان‌ها یافت می‌گردد، در تمامی نقاط می‌توان تاثیر درمان با مگنت تراپی را مشاهده کرد. اما برای این‌ که از این خدمات استفاده کنید، می‌توانید از عملکرد پزشکان کلینیک فیزیوتراپی دکتر معینی بهره کافی را ببرید.

در درمان فیزیوتراپی ها کمک بسیاری خواهد کرد
در درمان فیزیوتراپی ها کمک بسیاری خواهد کرد

متد درمانی مگنت تراپی چه تأثیری روی گردش خون خواهد داشت؟

هنگامی ‌که گردش خون افزایش پیدا کند، مواد مورد نیاز به سلول‌های بدن خواهد رسید. حال بالا رفتن میزان گردش خون با استفاده از امواج مغناطیسی مگنت تراپی امکانپذیر می‌باشد و سبب می‌شود تا میزان اکسیژن مربوط به سلول‌ها بیشتر گردد.

همین‌طور باعث افزایش سوخت ‌و ساز سلول‌ها می‌گردد و همین مسئله می‌تواند باعث شود تا آسیب‌های مختلفی که در نواحی بدن اتفاق افتاده‌اند، ترمیم شود.

در واقع استفاده از متد مگنت تراپی باعث می‌شود، بیماران از انجام جراحی‌های غیر ضروری اجتناب کنند و دیگر برای بسیاری از دردهای مفاصل نیاز به جراحی‌های مختلف نداشته باشند.

اهمیت مگنت تراپی از آنجایی پیداست که به ‌غیر از افزایش یافتن میزان جریان خون می‌تواند مواد مورد نیاز سلول‌ها در عروق و مویرگ‌های بدن را به حد تناسب برساند و کمک می‌کند تا مواد زائد بدن بهتر خارج شوند.

پس استفاده از مگنت تراپی می‌تواند درد عضلات را بسیار کاهش دهد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد از این راهکار مفید استقبال کنند تا بتوانند شرایط مفاصل و عضلات بدن خود را بهبود ببخشند.

برای این ‌که از این بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران بهره‌ی کافی ببرید، ما می‌توانیم فیزیوتراپی دکتر معینی را به شما معرفی کنیم تا با مراجعه به این مرکز درمانی، درمان را با سرعت بالاتری پشت سر بگذارید.

آشنایی با مغناطیس

برای این ‌که شناخت دقیق‌تری از مگنت تراپی داشته باشید، باید بگوییم تعریف‌های مختصری از این راهکار درمانی ذکر می‌گردد. زیرا به عنوان یک پدیده فیزیکی شناخته می‌شود که می‌تواند باعث به حرکت درآوردن بارهای الکتریکی در بدن شود و این ‌موضوع باعث می‌شود تا نیروهای دفع‌ کننده یا جذب‌ کننده بین اشیا تشکیل گردد.

آشنایی با مغناطیس
آشنایی با مغناطیس

همه ما رابطه بین مگنت های آهن‌ربایی را می‌دانیم و به این ‌موضوع آگاه هستیم که خطوط مغناطیسی ژئوفیزیکی در آن‌ها وجود دارد که شامل قطب منفی و قطب مثبت می‌باشد.

پس تعریف آهن ‌ربا این است که از قطب مثبت به ‌طرف قطب منفی و از بخش جنوب به سمت شمال می‌تواند کشش هایی را برای آهن‌ربا به وجود بیاورد.

هر آهن‌ربا به‌ عنوان یک نیروی مغناطیسی در نظر گرفته می‌شود

تعریف مغناطیس درمانی یا مگنت تراپی نیز در همین راستا می‌باشد و هر آهن‌ربا به‌ عنوان یک نیروی مغناطیسی در نظر گرفته می‌شود که میزان زیادی از میدان مغناطیسی در آن وجود دارد و با تولید آن‌ها می‌تواند درمان را در ناحیه‌های مختلف بدن افراد به وجود بیاورد. آهن‌رباهای استاتیک دارای میدان‌های مغناطیسی ثابتی می‌باشند که هیچ‌گونه تغییری در آن‌ها حاصل نمی‌گردد.

اما وجود برخی از مگنت ها با نام آهن‌ربای الکتریکی می‌تواند باعث تغییر بار شود و سبب می‌شود با تولید نیروی آهنربائی جریان الکتریسیته از میدان مغناطیسی به داخل آن‌ها وارد شود.

در واقع فلز به عنوان آلیاژ اصلی آهن‌رباها شناخته می‌شود، اما امکان دارد برخی از آلیاژهای دیگری همچون آهن نیز در آهن‌ربا یافت شود. وجود آهن‌رباها از دو فلز یا یک فلز و یا دو ماده غیرفلزی دیگر تشکیل می‌گردد.

پس با شناخت درست از مبحث مغناطیس می‌توانید عملکرد اصلی مگنت تراپی را تشخیص بدهید تا با پیدا کردن بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران از خدمات آن بهره‌مند شوید.

هر آهن‌ربا به‌ عنوان یک نیروی مغناطیسی در نظر گرفته می‌شود
هر آهن‌ربا به‌ عنوان یک نیروی مغناطیسی در نظر گرفته می‌شود

تاریخچه استفاده از راهکار درمانی مگنت تراپی از چه زمانی است؟

برخی از افراد تصور می‌کنند استفاده از مگنت تراپی یک راهکار نوین می‌باشد، اما باید بگوییم که از زمان طب باستانی، استفاده از مغناطیس درمانی کاربرد بسیاری برای درمان دردهای نواحی مختلف بدن داشته ‌است.

حتما می‌دانید که وجود میدان‌های مغناطیسی در همه افراد حیاتی می‌باشد و اگر درک بهتری از این مسئله داشته باشید، می‌دانید که زمین یک منبع مناسب از مغناطیس بزرگ است و در شرایطی که از جریان عبور می‌کند، در تمامی اطراف آن وجود میدان‌های مغناطیسی احساس خواهد شد.

شدت میدان‌های مغناطیسی به ‌صورت دایره‌وار قابل‌ اندازه‌گیری می‌باشد. در کل نکته مهمی که برای میدان‌های مغناطیسی یافت می‌گردد، این است که از طریق نیروهای مغناطیسی در اطراف و مرکز سیستم حاصل می‌گردند.

پس باید بگوییم که پیشینه استفاده از مگنت تراپی بسیار قدیمی می‌باشد و در قرن هفدهم، تحقیق‌های بسیاری برای این راهکار درمانی انجام ‌گرفته است. علم پزشکی توانست استفاده از این روش را بسیار مفید بداند و دلیل اهمیت آن این است که دارای ماهیت الکتریکی می‌باشد.

با در نظر گرفتن این ‌که غشای سلول دارای میزان زیادی بار الکترونیکی و مغناطیسی می‌باشد، اهمیت استفاده از مگنت تراپی بسیار بیشتر می‌شود. سلول‌های بسیاری در بدن هر فرد وجود دارد که فعالیت‌های الکترونیکی می‌تواند باعث پتانسیل بیشتر آن‌ها شود و در هنگام متابولیسم، کاربرد این سلول‌ها بیشتر دیده می‌شود.

شارژ الکتریکی بدن باعث می‌شود که برخی از سلول‌ها که درگیر ضعف مغناطیسی شده‌اند، بهبود پیدا کنند

در واقع شارژ الکتریکی بدن باعث می‌شود که برخی از سلول‌ها که درگیر ضعف مغناطیسی شده‌اند، بهبود پیدا کنند. همین امر است که وجود مگنت تراپی را مهم جلوه می‌دهد.

در شرایطی که سلول‌ها دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند، وجود پتانسیل پایه در بدن هر فرد با تغییراتی مواجه می‌شود و باعث می‌شود تا مگنت تراپی به عمق سلول‌ها نفوذ پیدا کند و سبب شود نفوذپذیری غشا بهبودسازی گردد. در کل تبادل یونی براثر استفاده از این راهکار مفید ارائه راحت‌تر انجام می‌گیرد.

مهم‌ترین ویژگی استفاده از مگنت تراپی بالا رفتن میزان مصرف اکسیژن در بدن می‌باشد و کمک می‌کند که از طریق میدان‌های مغناطیسی تمامی سلول‌ها به‌ صورت همزمان اکسیژن کافی دریافت کند.

تاثیرگذاری مگنت تراپی روی درمان دردها بسیار بالاست و از گذشته‌ای دور به ‌عنوان راهکاری مفید شناخته ‌شده است و افراد می‌توانند در نواحی مختلف بدن از آن استفاده داشته باشند.

اما برای استفاده از این راهکار مفید حتما باید از کلینیک مگنت تراپی استفاده کرد. اگر قصد دارید آشنایی بیشتری در رابطه با کلینیک مگنت تراپی در تهران داشته باشید، ما به شما فیزیوتراپی دکتر معینی را معرفی می‌کنیم تا با امکانات منحصر به‌ فرد بتوانید از درمان مگنت تراپی استفاده کافی را ببرید.

شارژ الکتریکی بدن باعث می‌شود که برخی از سلول‌ها که درگیر ضعف مغناطیسی شده‌اند، بهبود پیدا کنند
شارژ الکتریکی بدن باعث می‌شود که برخی از سلول‌ها که درگیر ضعف مغناطیسی شده‌اند، بهبود پیدا کنند

در چه مواردی می‌توان کاربرد اصلی مگنت تراپی را مشاهده کرد؟

حال که دریافتیم اهمیت مگنت تراپی در علم امروز به چه اندازه بالا شمرده می‌شود، باید بدانید که این درمان به‌ عنوان جایگزین مناسبی برای تحریک کردن اندروفین های طبیعی در بدن شناخته‌ شده است. در واقع فرایند استفاده از آن به گونه ایست تا کمک کند تسکین دردها در بدن به‌ صورت طبیعی درمان شود.

اغلب ما به دلایل مختلفی در اندام‌های مختلف دردهای بسیاری را احساس می‌کنیم. راهکار مگنت تراپی می‌تواند برای درمان این دردها و تسکین بخشیدن آن‌ها علم نوین و پیشرفته‌ای باشد.

مهم‌ترین عملکردها و کاربردهایی که از طریق مگنت تراپی در بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران می‌توان یافت، موارد زیر شمرده می‌شود.

 • درمان آرتروز کمر
 • درمان درد سیاتیک
 • درمان دردهای مفصلی
 • درمان آرتروز گردن
 • درمان دردهای عضلانی
 • درمان عفونت مفاصل
 • درمان بیماری‌های خونی
 • درمان برخی از سرطان‌ها
 • درمان پوکی استخوان در بدن
 • درمان اختلالات موجود در دستگاه ایمنی
 • درمان التهابات در مفاصل
 • درمان اختلالات در خواب
 • درمان دردهایی همچون سردرد یا میگرن
 • درمان نواحی شانه، کمر و گردن
 • درمان انواع ضرب ‌دیدگی ها و رگ ‌به ‌رگ شدن عضلات
 • درمان التهابات تاندون
 • درمان دردهای ناشی از کهولت سن
 • بهبودی بعد از عمل‌های جراحی
 • درمان درد نواحی زانو
 • درمان رماتیسم و ورم‌های کیسه مفصلی
 • درمان فشار خون بالا
 • درمان آسیب ‌دیدگی‌های استخوانی همانند شکستگی
 • درمان رخوت و بی‌حالی
 • درمان بیماری پارکینسون
 • درمانی شکستگی‌های دیر جوش
 • درمان آلزایمرهای طولانی ‌مدت
 • درمان تنگی نفس
 • درمان بیماری‌های پوستی
 • درمان زخم‌های فشاری
 • درمان سندروم خستگی
 • درمان گرفتگی عضلات و اسپاسم شدید

فعالیت اصلی مگنت تراپی در بدن چگونه اتفاق می‌افتد؟

برای این‌ که این ‌موضوع را درک کنید که فرایند مگنت ترابی چگونه می‌تواند برای درمان اندام‌های مختلف بدن تاثیرگذار باشد، باید در ابتدا یک ذهنیت اشتباه را بشناسید. تصور برخی از افراد بدین ‌گونه است که جذب خون موجود در بدن از طریق آهن‌ربا اتفاق می‌افتد.

فعالیت اصلی مگنت تراپی در بدن چگونه اتفاق می‌افتد؟
فعالیت اصلی مگنت تراپی در بدن چگونه اتفاق می‌افتد؟

پس فکر می‌کنند امکان دارد که خون از طریق آهن‌ربا حرکت کند و این شرایط باعث تحریک گردش خون می‌گردد. اما به‌ غیر از این مسئله، یک عملکرد خاص برای مگنت تراپی وجود دارد و بدین ‌صورت است که هموگلوبین ها به خونی که در بدن افراد وجود دارد، متصل شده‌اند. پس شرایط مگنت تراپی به ‌عنوان یک واکنش میدان مغناطیسی آزاد شمرده نمی‌شود.

زیرا ذرات بارداری در خون وجود دارند که مگنت تراپی می‌تواند آن را تحت تاثیر خود قرار بدهد و به وسیله واکنش‌های بیوشیمیایی که اتفاق می‌افتد، اعصاب و غشای سلول‌ها را تحت تاثیر قرار بدهد و آن‌ها را با تغییراتی مواجه کند.

اما در رابطه با بیوفیزیک، نظریه متخصصین این است که قدرت آهن ‌رباهای استاتیکی که در بازار دیده می‌شود، به گونه ایست که اثربخشی روی بدن ندارد. اما بررسی‌های دیگری برای این راهکار درمانی انجام ‌گرفته که نقش آهن‌رباهای استاتیک روی جریان خون مؤثر نیست.

اما برخی از پژوهشگران بر این باورند که امکان دارد آهن‌رباهای ساکن باعث تاثیرگذاری عضلات شود. در واقع برای این ‌که به نتیجه رسید کدام یک از این مبحث ها درست‌تر است، باید اطلاعات بیشتری دراین‌باره کسب کرد.

اهمیت وجود میدان‌های مغناطیسی در بدن

برای این‌ که بدانید چگونه می‌توان از خدمات کلینیک مگنت تراپی در تهران به‌ منظور برطرف نمودن دردهای مختلف در بدن استفاده کرد، باید نظریه معتبری که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها انجام‌ گرفته است را برای شما بازگو کنیم.

پزشکان به این امر معتقدند که اگر آهن‌رباهای ثابت روی بخشی از نقاط بدن که درگیر دردها می‌باشد، قرار داده شود، می‌تواند تاثیر بسیار بالایی برای بهبود بخشیدن دردها داشته باشد و در شرایطی که از مگنت تراپی برای خاصیت درمانی آن استفاده می‌شود، میزان قدرت مغناطیسی آن در برابر آهن ‌رباهای معمولی بسیار بیشتر محاسبه می‌گردد.

اهمیت وجود میدان‌های مغناطیسی در بدن
اهمیت وجود میدان‌های مغناطیسی در بدن

مهم‌ترین علت بیشتر بودن خواص این عملکرد این است که در بدن به ‌صورت طبیعی میدان‌های الکترومغناطیسی بسیار مختلفی یافت می‌گردد و شرایط مگنت تراپی می‌تواند درمان دردهایی همچون کمر درد، دیسک کمر، درد عضلات و دیگر موارد را به‌ خوبی انجام بدهد.

همین شرایط باعث شده تا افراد از مگنت تراپی استقبال کنند و به‌ دنبال بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران باشند. برای این منظور می‌توانیم به شما مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی را معرفی کنیم تا با بهترین امکانات بتوانید از خدمات مگنت تراپی استفاده کنید.

سیستم‌های عصبی بسیاری در بدن وجود دارند

سیستم‌های عصبی بسیاری در بدن وجود دارند که امکان دارد با انقباض ماهیچه‌ها رو به رو باشند. عملکرد مگنت تراپی به گونه‌ای است که می‌تواند آن‌ها را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

همه ما می‌دانیم که بزرگ‌ترین میدان مغناطیسی در بدن قلب است. اما به ‌غیر از وجود قلب، چندین فعالیت فیزیولوژیکی مختلف در بدن وجود دارد که نیروهای مغناطیسی آن‌ها براثر مگنت تراپی بهبود خواهند یافت.

در واقع این راهکار در فرایند فیزیوتراپی به بیماران پیشنهاد می‌شود. زیرا ویژگی‌های بسیار منحصر به ‌فردی در پی استفاده از مگنت تراپی دیده می‌شود و اغلب افرادی که به فیزیوتراپی دکتر معینی مراجعه می‌کنند، از عملکرد آن رضایت کافی دارند.

سیستم‌های عصبی بسیاری در بدن وجود دارند
سیستم‌های عصبی بسیاری در بدن وجود دارند

مگنت تراپی چگونه می‌تواند در تعادل هورمونی تغییراتی به وجود بیاورد؟

می‌توان روند بسیار مثبتی از درمان مگنت تراپی را روی فرآیندهای فیزیولوژیکی بدن مشاهده کرد که مهم‌ترین شرایطی که از طریق مگنت تراپی اتفاق می‌افتد، خارج کردن سموم و مواد زائد بدن می‌باشد.

در کنار آن‌ها باعث آزادسازی هورمون‌های اندروفین می‌باشند. اندورفین در بدن به ‌عنوان یک مسکن طبیعی عملکرد دارد. پس با افزایش یافتن آن از طریق راهکار مگنت تراپی امکان برطرف ‌شدن دردها بسیار بالا می‌باشد و آسیب‌ دیدگی‌های بدن رو به بهبودی می‌رود. در کل استفاده از مگنت تراپی در برطرف نمودن التهابات و افزایش سیستم ایمنی بدن تاثیر دارد.

اما یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای استفاده از مگنت تراپی به پیشنهاد مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی، تعادل ‌سازی و تنظیم هورمون‌های بدن می‌باشد.

تعادل در عملکرد هورمون‌های بدن

اگر تعادل در عملکرد هورمون‌های بدن برقرار باشد، آنزیم‌های بسیاری ترشح می‌گردد که کمک می‌کند مواردی همچون کاهش ورم، کاهش خشکی‌ها، کاهش جراحات و مصدومیت‌ها اتفاق بیفتد. برای برطرف نمودن جراحت بسیار مؤثر است.

استفاده از مگنت تراپی کمک می‌کند تا اغلب بافت‌های آسیب ‌دیده در بدن بهبود پیدا کنند. در واقع عملکرد بهبودبخشی استخوان‌ها و اجزای داخلی بدن از طریق مگنت تراپی اتفاق می‌افتد و دردهای مزمن آن‌ها رفع می‌گردد.

همین موضوع باعث می‌شود که اغلب پزشکان برای افرادی که دردهای مشابهی همچون گردن درد، دردهای شکستگی، و دیگر موارد را تجربه می‌کنند، از راهکار مگنت تراپی استفاده کنند.

تعادل در عملکرد هورمون‌های بدن
تعادل در عملکرد هورمون‌های بدن

اما برای این امر حتما باید به مرکز معتبری مراجعه کنید که بتواند با رعایت اصول از مگنت تراپی برای شما استفاده داشته باشد. در واقع می‌توان به‌ عنوان بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران، مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی را معرفی کرد.

مگنت تراپی راهکاری برای تغییر در تعادل الکترومغناطیسی

امکان دارد که برخی از افراد به دلیل مصدومیت‌های مختلف در نواحی بدن خود به ‌خصوص ناحیه کمر یا گردن دچار مشکل و آسیب‌هایی شوند.

این باعث می‌شود تا هدف اصلی تمامی یون‌های بار مثبت که در بدن دیده می‌شود، به سمت این ناحیه باشند و تمامی آن‌ها در این ناحیه جمع ‌آوری شوند. در واقع وظیفه اصلی یون‌های بار مثبت این است که در این مواقع به بخش آسیب‌ دیده بدن، خود را برسند.

این شرایط سبب می‌شود تا میزان درد و گرفتگی‌ها در نواحی آسیب‌ دیده بیشتر گردد. در این شرایط فرد حتما نیاز دارد تا با کمترین زمان ممکن دردهای موجود در ناحیه‌های مختلف بدن را برطرف کند تا بهبودی برای او حاصل گردد و مفاصل بدن بتواند به حالت اولیه خود برگردند. پس نیاز است که بارهای منفی را در کنار بارهای مثبت جای دهد تا بتوانند وظیفه اصلی خود برای برطرف نمودن دردها را انجام بدهد.

این شرایط سبب می‌شود تا میدان‌های مغناطیسی همچون مگنت تراپی بتواند در بخش آسیب‌ دیده عملکرد منحصر به‌ فردی را به وجود بیاورد و کمک کند تا تعادل الکترومغناطیسی در بدن برقرار گردد.

تعادل را در بارهای منفی و مثبت

در حقیقت در این شرایط ناحیه اصلی که آسیب‌ دیده است، باید بتواند تعادل را در بارهای منفی و مثبت به وجود بیاورد تا دردهای به ‌وجود آمده برطرف شود. پس وظیفه اصلی بارهای منفی از طریق مگنت تراپی این است که به بخش اصلی خود بازگردند و این باعث می‌شود تا علائم و نشانه‌هایی که حاصل درد در بدن بیمار می‌گردد، برطرف شود.

پس این شرایط باعث می‌شود تا پزشکان اهمیت استفاده از مگنت تراپی را بسیار بالا بدانند و از این راهکار اصولی برای کاهش دردهای به وجود آمده در مفاصل استفاده داشته باشند.

اگر شما از افرادی هستید که نیازمند کسب اطلاعات در رابطه با مگنت تراپی می باشید، باید بگوییم که این عملکرد مفید می‌تواند برای درد مفاصل تاثیر بی‌نظیری داشته باشد.

پس هر چه زودتر می‌توانید با مراجعه به بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران یعنی فیزیوتراپی دکتر معینی از سلامت کافی برخوردار شوید و دردهای حاصل ‌شده را برطرف کنید.

رفع عوارض درد مفاصل براثر مگنت تراپی

هنگامی ‌که مگنت تراپی برای بدن بیمار اتفاق می‌افتد، میزان گردش خون در ناحیه آسیب‌ دیده بدن افزایش می‌یابد و همین‌طور میزان اکسیژن به حد نصاب خواهد رسید.

این شرایط کمک می‌کند تا سر دردهای بسیاری که در این ناحیه اتفاق افتاده‌ است، به ‌مرور کمتر شود. تا به اینجای این مطلب به این‌ موضوع پی بردید که نیروهای مغناطیسی براثر مگنت تراپی کمک می‌کنند تا کلسیم و جریان یون کافی به ناحیه آسیب ‌دیده برسد.

در واقع اگر مهره‌های مختلف در بدن و مفاصل بتوانند جذب بالایی از یون کلسیم در بدن داشته باشند، بهبود با سرعت بیشتری در بدن پیش می‌رود و از نگاهی دیگر شکل‌گیری رسوبات کلسیم به واسطه نیروهای مغناطیسی در مفاصل مختلف بدن اتفاق نمی‌افتد و باعث جلوگیری از این شرایط می‌شود.

تشکیل رسوبات کلسیم

بیمارانی که درگیر دردهای مختلفی همچون آرتروز پا، آرتروز گردن، دیسک کمر و دیگر موارد می‌باشند، دلیل اصلی شکل‌گیری آن تشکیل رسوبات کلسیم است. اما استفاده از مگنت تراپی می‌تواند در برطرف نمودن رسوبات کلسیم مفید واقع شود.

در کنار تمامی ویژگی‌هایی که برای مگنت تراپی ذکر کردیم، واکنش‌های بیوشیمیائی و فعالیت‌های بسیاری بر اثر فرکانس‌های پایین‌تر میدان‌های مغناطیسی اتفاق خواهد افتاد و این شرایط برای تسکین دردها مؤثر واقع می‌شود.

البته اگر میدان مغناطیسی با فرکانس بالاتری در بدن حاصل گردد، کمک می‌کند تا جریان خون افزایش پیدا کند و عروق خونی به تعادل خواهد رسید. شرایط فرکانس بالا سبب می‌شود که بازسازی به‌ صورت طبیعی در بدن انجام بگیرد و عامل مؤثری برای تقویت و ترمیم سلول‌ها می‌باشد.

شرایط مگنت تراپی

پس شرایط مگنت تراپی می‌تواند برای درد کمر، درد سیاتیک، دیسک کمر، دیسک گردن و دیگر موارد از اهمیت بالایی برخوردار باشد. هدف از استفاده میدان‌های مغناطیسی با بار منفی در بدن این است که واکنش‌های متابولیکی در بدن انجام بگیرد و تعادل برقرار شود.

زیرا اگر تعادل کافی در واکنش‌های متابولیکی بدن صورت نگیرد، به‌ مرور زمان بیماری‌های مختلفی همچون دیسک‌های بین مهره ای در ناحیه‌های مختلف بدن به خصوص کمر و گردن اتفاق خواهد افتاد و باعث التهابات بسیار خواهد شد. اما برطرف نمودن این شرایط از طریق میدان‌های بار منفی بسیار تاثیر گذار است.

اگر درگیر دردهای مشابه باشید، هنگامی ‌که به پزشک مراجعه می‌کنید، حتما برای شما چندین جلسه استفاده از مگنت تراپی را تجویز خواهد کرد. پس برای این منظور بهتر است از کلینیک مگنت تراپی در تهران استفاده داشته باشید.

ما می‌توانیم مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی را به ‌عنوان بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران به شما معرفی کنیم تا برای دریافت خدمات مگنت تراپی بتوانید نتیجه قابل ‌قبولی مشاهده کنید و دردهای به وجود آمده در کمترین زمان ممکن برطرف شوند و با بهبودی بتوانید ادامه‌ی زندگی خود را سپری کنید.

شرایط مگنت تراپی
شرایط مگنت تراپی

استفاده کردن از مگنت تراپی برای درد مفاصل چه مزایایی را برای بیماران دارد؟

راهکارهای نوین امروز باعث شده تا رفاه حال بیماران فراهم گردد. پس علم پزشکی به این باور رسیده که ویژگی‌ها و مزایای بسیاری در پی استفاده از مگنت تراپی در نواحی مختلف بدن مشاهده می‌گردد

و همین عامل سبب شده تا اغلب پزشکان برای بیمارانی که دردهای مشابه مفاصل دارند و همین‌طور برای برطرف نمودن التهابات، کاهش اسپاسم، تسکین دردها و دردهای مشابه آن از راهکار مگنت تراپی استفاده داشته باشند.

این تجویز راهکاری مناسب برای بهبود بخشیدن درد عضلات می دانند و کاهش بسیاری از علائم ناتوان بدن براثر استفاده از مگنت تراپی باعث شده که این راهکار پر از ویژگی‌ها و مزایای منحصر به ‌فرد باشد.

اما برای این‌ که بتوانید درک درستی در رابطه با ویژگی‌های اصلی این راهکار درمانی داشته باشید، تعدادی از آن‌ها را به‌ صورت خلاصه‌وار در موارد زیر ذکر خواهیم کرد تا بتوانید با شناخت بیشتر آن از این راهکار درمانی مفید در مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی به ‌عنوان بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران استفاده کنید.

ویژگی‌های اصلی این راهکار درمانی

استفاده از مگنت تراپی باعث افزایش یافتن سرعت ترمیم شکستگی استخوان‌ها خواهد شد.

ویژگی استفاده از مگنت تراپی، کم شدن میزان کبودی‌ها در نواحی مختلف بدن می‌باشد.

از طریق استفاده از مگنت تراپی، التهابات و ورم‌های موجود در نواحی مختلف بدن کاهش پیدا می‌کند.

بر اثر مگنت تراپی، تاثیر بسیار خوبی روی غشای سلولی به وجود خواهد آمد.

میزان اکسیژن ‌رسانی و بهبود چرخش و گردش خون در نقاط بدن از طریق مگنت تراپی افزایش خواهد یافت.

بهبودی بعد از عمل جراحی با سرعت بیشتری براثر مگنت تراپی اتفاق خواهد افتاد.

استفاده از مگنت تراپی سبب می‌شود تا بدن در حالت ریلکس و خنثی قرار بگیرد.

سطح اسید لاکتیک موجود در عضلات بر اثر استفاده از مگنت تراپی کاهش خواهد یافت.

جلوگیری از پوکی استخوان

جلوگیری از پوکی استخوان بر اثر استفاده از مگنت تراپی اتفاق می‌افتد.

افراد استرسی می‌توانند با استفاده از مگنت تراپی به کاهش میزان استرس کمک کنند.

از ویژگی‌های دیگر مگنت ترابی تنظیم کردن میزان کلسترول و فشار خون شمرده می‌شود.

بیشتر شدن تمرکز افراد در طی زندگی با استفاده از مگنت تراپی اتفاق خواهد افتاد.

مگنت تراپی می‌تواند کمک کند تا از وجود عفونت‌ها در بدن جلوگیری شود.

عملکرد سیستم ایمنی بدن بر اثر استفاده از مگنت تراپی بهبود خواهد یافت.

کیفیت خواب افراد براثر مگنت تراپی بیشتر خواهد شد.

حالات روحی افراد با استفاده از راهکار مگنت تراپی بهبود بخشیده می‌شود.

بیشتر شدن میزان سطح انرژی افراد در طول روز با استفاده از مگنت تراپی اتفاق خواهد افتاد.

افرادی که توانایی کنترل ادرار ندارند

افرادی که توانایی کنترل ادرار ندارند، استفاده از مگنت تراپی باعث کنترل آن‌ها می‌گردد.

توانایی حرکتی و هماهنگی عضلات افراد براثر مگنت تراپی بهبود خواهد یافت.

حالت انقباض و تشنج در بدن بیماران بر اثر مگنت ترابی کاهش پیدا می‌کند.

میزان گرفتگی و درد در نواحی مختلف بدن کاهش خواهد یافت.

از طریق مگنت تراپی، کلاژن موجود برای ترمیم آسیب‌های مفصلی تولید می‌گردد و به افزایش آن کمک می‌کند.

دفع مواد زائد و سمی از بدن با استفاده از مگنت تراپی بهتر اتفاق می‌افتد.

دوران نقاهت افراد بعد از انجام جراحی‌های مختلف بر اثر مگنت تراپی کاهش پیدا می‌کند.

تبادلات یونی و سلولی در بدن افراد بر اثر مگنت تراپی بیشتر خواهد شد.

سرعت سوخت‌ و ساز سلول‌ها با استفاده از عملکرد مگنت تراپی افزایش خواهد یافت.

بر اساس این دسته از مواردی که به‌ عنوان مزایا و ویژگی اصلی مگنت تراپی شناخته می‌شوند، می‌توانید از فیزیوتراپی دکتر معینی به ‌عنوان بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران استفاده داشته باشید تا تمامی این مزایا و ویژگی‌ها شامل حال شما گردد و بتوانید بهره کافی را از راهکار درمانی مگنت تراپی ببرید.

افرادی که توانایی کنترل ادرار ندارند
افرادی که توانایی کنترل ادرار ندارند

التهابات موجود در نواحی مختلف بدن چگونه براثر مگنت تراپی از بین خواهد رفت؟

همان‌طور که گفتیم، تمامی مزایا و ویژگی‌های مگنت تراپی می‌توانند مفید باشند و یکی از مهم‌ترین آن‌ها برطرف نمودن و مبارزه با التهابات موجود در نواحی مختلف می‌باشد.

با توجه به این ‌که میدان‌های مغناطیسی در این نوع راهکار درمانی وجود دارد، در هنگام استفاده می‌تواند به عمق بافت‌های پوست نفوذ کند و تأثیر بسیاری روی جریان خون داشته باشد.

التهابات موجود در نواحی مختلف بدن چگونه براثر مگنت تراپی از بین خواهد رفت؟
التهابات موجود در نواحی مختلف بدن چگونه براثر مگنت تراپی از بین خواهد رفت؟

بنابراین واکنش‌های بسیار زیادی بر اثر میدان‌های مغناطیسی به بدن اتفاق می‌افتد و اگر سلول‌های یوندار در مکان نامناسبی قرار گرفته باشند، باعث می‌شود تا این روند آسیب‌دیدگی بیشتر شود.

پس فرایند اصلی مگنت تراپی به گونه‌ای است که بتواند یون‌ها را بر جای اصلی خود بیاورد و این می‌تواند در کاهش التهابات و ترمیم مفاصل نقش بسیار زیادی را داشته باشد و با ترمیم یافتن موارد مختلف بدن آسیب‌هایی که بر اثر التهاب به‌ وجود آمده اند نیز رفع می‌گردد و این باعث می‌شود که مواد مغذی و اکسیژن بیشتر به تمامی سلول‌ها برسد و با بازیابی مجدد آن‌ها تمامی سلول‌ها اکسیژن و مواد مغذی را تامین و دریافت خواهند کرد.

فرآیند استفاده از مگنت تراپی برای نواحی مختلف

اصولاً در هنگام مراجعه به مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی که به‌ عنوان بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران شناخته می‌شود، روی نواحی که نیاز به درمان دارد، از مگنت ها استفاده می‌شود. مگنت ها در زیر باندهای کشی روی سطح پوست گذاشته می‌شوند تا بتوانند تاثیرگذاری بهتری را به عمق بافت‌ها داشته باشند.

البته برای فیکس کردن آن‌ها از نوارهای چسب پزشکی استفاده خواهد شد و این امکان وجود دارد که همراه با فرایند مگنت تراپی، راهکارهای درمانی که به آن شبیه می‌باشند نیز برای بهبود یافتن در دردهای بیمار انجام بگیرد.

مواردی همچون انرژی ‌درمانی و دیگر موارد می‌تواند در این حالت برای بیمار اتفاق بیفتد. پس در هنگام مراجعه به مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی می‌توانید بهره کافی را از تمامی خدمات ببرید تا بتوانید در برطرف نمودن دردها نقش بسیار عمده‌ای را ایفا کنید.

فرآیند استفاده از مگنت تراپی برای نواحی مختلف
فرآیند استفاده از مگنت تراپی برای نواحی مختلف

عدم استفاده از مگنت تراپی برای افراد

همان‌ طور که از اهمیت مگنت تراپی گفتیم، امکان دارد که این راهکار درمانی برای برخی از افراد قابل ‌اجرا نباشد و دارای ممنوعیت‌هایی نیز باشد.

برای این‌ که بدانید استفاده از مگنت تراپی می‌تواند برای شما کارساز باشد، مواردی که در ادامه مبحث ذکر می‌کنیم به شما کمک خواهد کرد تا اگر در شرایط مناسبی نیستید، از این راهکار درمانی استفاده نداشته باشید.

مواردی که ذکر می‌کنیم، به ‌عنوان عدم استفاده از مگنت تراپی مهم شمرده می‌شوند.

 • شکل‌گیری عفونت‌های حاد در بدن
 • به وجود آمدن بیماری‌های قارچی در بدن
 • مبتلا بودن به بیماری دیابت در دوران نوجوانی
 • باردار بودن
 • پایین بودن یا بالا بودن بیش ‌از اندازه فشار خون
 • آنژیوپاتی دیابتی
 • به وجود آمدن اختلالات حاد در گردش خون
 • استفاده از تنظیم‌ کننده ضربان قلب
 • ناتوانی سرخرگ‌های قلب
مواردی که ذکر می‌کنیم، به ‌عنوان عدم استفاده از مگنت تراپی مهم شمرده می‌شوند.
مواردی که ذکر می‌کنیم، به ‌عنوان عدم استفاده از مگنت تراپی مهم شمرده می‌شوند.

آیا استفاده از مگنت تراپی راهکاری ایمن برای درمان‌ها می‌باشد؟

نگرانی بسیاری از افراد برای ایمن بودن و نگرانی بسیاری از افراد برای استفاده از یک راهکار درمانی، ایمن بودن آن می‌باشند. وقتی‌ که نظریه تمامی متخصصین و پزشکان علم پزشکی را در رابطه با مگنت تراپی بپرسید، به این‌ موضوع اطمینان پیدا خواهید کرد که این شرایط کاملاً بی‌خطر می‌باشد. البته بهتر است که حتما شرایط مگنت تراپی در مراکزی انجام بگیرد که تخصص کافی در این امور داشته باشند.

به ‌عنوان نمونه مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی می‌تواند امکانی را برای بیماران فراهم آورد که بدون وجود هیچ‌گونه عارضه جانبی از این راهکار درمانی مفید استفاده داشته باشند. البته این‌ که فرد بعد از انجام مگنت تراپی احساس اندکی سوزش، گرما، بی‌حسی و دیگر موارد را داشته باشد، کاملاً امری طبیعی می‌باشد و هیچکدام خطری جدی را برای بیمار به‌ دنبال نخواهد داشت.

البته این دسته از شرایط فقط برای ۳ درصد از تمامی بیماران ذکر شده است و اغلب امکان دارد بانوانی که از مگنت تراپی استفاده می‌کنند، این شرایط را تجربه کنند. اما این موارد کاملاً عادی می‌باشد و جای هیچ‌گونه نگرانی برای انجام مگنت تراپی وجود ندارد.

مراعات کردن برای استفاده از مگنت تراپی

در واقع همان‌طور که گفتیم، استفاده از مگنت تراپی برای تمامی نواحی بدن کاملاً بدون خطر است. اما در برخی شرایط امکان دارد که راهکاری ایمن نباشد.

به ‌عنوان نمونه اگر فردی درگیر بیماری دیابت می‌باشد و از پمپ‌های انسولین استفاده می‌کند و یا در بدن او دستگاه‌های تنظیم‌ کننده ضربان قلب وجود دارد، نمی‌تواند در معرض میدان‌های مغناطیسی قرار بگیرد.

بنابراین این افراد باید از این‌ موضوع اجتناب کنند. زیرا در صورت استفاده از مگنت تراپی امکان دارد، میدان‌های مغناطیسی اختلالات بسیاری را برای بدن آن‌ها به وجود بیاورد.

بنابراین افراد به ‌سادگی می‌توانند از این راهکار استفاده داشته باشند. فقط باید با آشنایی بیشتر از این راهکار مفید، در صورتی ‌که استفاده از آن برای آن‌ها مشکل‌ساز می‌باشد، از آن دوری کنند.

مراعات کردن برای استفاده از مگنت تراپی
مراعات کردن برای استفاده از مگنت تراپی

پس اگر در مراقبت‌های خاصی در زندگی خود به سر می‌برید، بهتر است از راهکار درمانی دیگری استفاده کنید و قبل ‌از استفاده از مگنت تراپی حتما پزشک خود را مطلع کنید. تا به امروز نتوانسته‌ایم آثار مخربی از راهکار مگنت تراپی دریافت کنیم.

پس می‌توان به‌ جرات گفت که درمان مگنت تراپی برای نواحی مختلف بدن کارساز می‌باشد. برای این منظور می‌توانید به مرکز فیزیوتراپی دکتر معینی که به‌ عنوان بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران شناخته می‌شود، مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در این مبحث به اطلاعات جامع و کلی در رابطه با مگنت تراپی پرداختیم. البته باید بدانید که این راهکار مفید به‌ عنوان یکی از زیرمجموعه‌های علم فیزیوتراپی شناخته می‌شود و می‌تواند روی استخوان‌های مختلف عضلات بدن کارساز باشد و التهابات موجود را در زمان اندکی برطرف کند.

باید این ‌موضوع را بدانید که اگر پزشک شما تشخیص داده است که برای درمان بیماری خود می‌توانید از مگنت تراپی استفاده کنید، باید حتماً تأثیر این روش را اعجاب ‌انگیز بدانید.

البته در کنار آن پزشکان توصیه می‌کنند که تا می‌توانید از دو علم مگنت تراپی و فیزیوتراپی استفاده کنید تا بتوانند برای یکدیگر تاثیر بگذارند و نتیجه بهتری حاصل گردد. شناخت بسیاری از افراد در رابطه با این علم بسیار محدود می‌باشد.

با مطالعه این مطلب آگاهی کافی در رابطه با مگنت تراپی دریافت خواهید کرد

پس تلاش کردیم تا اطلاعات مفیدی در رابطه با اثربخشی و مزایای این راهکار درمانی بگوییم. با مطالعه این مطلب آگاهی کافی در رابطه با مگنت تراپی دریافت خواهید کرد و اگر قصد استفاده از این راهکار مفید را دارید، باید بدانید که بعد از انجام آن نیاز به استفاده از داروی خاصی نمی‌باشد و فقط بر اساس سپری کردن جلسات مختلف مگنت تراپی می‌توانید درمان را مشاهده کنید.

به ‌عنوان نکته پایانی می‌توانیم این ‌موضوع را به شما گوشزد کنیم که استفاده از مگنت تراپی فقط در مراکز درمانی معتبر قابل ‌استفاده می‌باشد. زیرا این راهکار درمانی از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد که باید تحت نظر متخصصین این رشته انجام بگیرد. پس در هیچ صورت در مراکز غیر معتبر از مگنت تراپی استفاده نکنید.

کلینیک فیزیوتراپی دکتر معینی به ‌عنوان یک مرکز مجهز و بهترین کلینیک مگنت تراپی در تهران می‌تواند امکانی را برای بیماران فراهم کند تا با تخصص متخصصین این مجموعه بتوانید در کاهش یافتن التهابات و دردهای موجود در نواحی بدن خود موفق باشید. امیدواریم که استفاده از این مطلب سطح آگاهی شما را در زمینه این‌ موضوع افزایش داده باشد.

منبع:

q60000

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.